Categories

Manufacturers

Suppliers

Brands There are 29 brands

per page
Showing 1 - 24 of 29 items
 • BARTEK-CANDLES

  Společnost Bartek Candles byla založena Janusz a Małgorzata Bryłkowski jako rodinný podnik. Proto, je pro nás výroba svíček něco zvláštního, znamená pro nás více než práci, je to naše největší vášeň. Jsme hrdí na naše ručně zdobené a vonné svíčky. Jsme jedním z předních výrobců svíček s LED technologií v Evropě. společnost Bartek Candles působí na trhu s dekorativními svíčkami již od roku 1992. Náš sortiment se rok co rok rozšiřuje o nové barvy tvary a vzory.Disponujeme širokým sortiment výrobků, unikátních tvarů, barev a vzorů a naším cílem je vývoj nových produktů a jejich stále se zvyšující kvalita. Nabídka spol. Bartek se skládá z více než 120 sérií svíček rozdělených do kolekcí. K uspokojení očekávání našich klientů, vynakládáme veškeré úsilí, aby jsme připravili nabídku, která je atraktivní pro každého. Společnost Bartek Candles spolupracuje s jedinečnými lidmi, a proto si vybíráme dodavatel těch nejlepších surovin pro naše výrobky. Vůně, barvy a laky používané při výrobě našich svíček jsou té nejvyšší kvality a mají potřebné osvědčení o bezpečnosti. Použitý parafínu na všechny modely svíček má certifikát RAL. Pokud hledáte spolehlivého partnera, jsme to právě my.

 • CANDLE-LITE

  Výroba kvalitních svíček v USA od roku 1840

  Více než 170 let technických a praktických odborných znalostí v oblasti výroby svíček, použitých při výrobě produktů v provozovně v Leesburgu v Ohiu. Bohaté dědictví kvality firmy Candle-lite, amerického výrobce svíček, má své počátky v roce 1840, kdy Thomas Emery založil společnost Emery Lard Oil & Candle Company v Cincinnati, Ohio.Na dnešním trhu svíčky společnosti Candle-lite ztělesňují přírodní vůně v podobách zkrášlujících domov. Protože skrytá kvalita našich výrobků není náhodnému pozorovateli snadno zřejmá, seznámíme vás s přednostmi společnosti Candle-lite.

  Kompletní přednosti Candle-lite Svíčky jsou precizně vyvíjeny a vyráběny v USA v souladu se všemi státními a federálními předpisy o spotřebním zboží.Přísné dodržování všech průmyslových standardů a norem ASTM, včetně rozhodujícího bezpečnostního testu skla, který provádějí profesionální odborníci na jeho zkoušky. Tím je zajištěna bezpečnost a spolehlivost vybraného skla, které slouží jako nádobky na svíčky. Společnost Candle-lite provádí interní testování hoření u každé výrobní série, aby byla pro spotřebitele zajištěna bezpečnost VŠECH svíček.Unikátní formule vosku Candle-lite a typ knotu zajišťují skvělou spotřebu vosku oproti konkurenčním svíčkám.
  Přísné testy vyblednutí a stability vnitřní barvy se provádějí na všech svíčkách společnosti Candle-lite u výrobků všech tvarů, aby se udržela konzistence a zachovala maximální trvanlivost. Testování stability odhaluje skryté nedokonalosti, které nesplňují normy kvality společnosti Candle-lite, a proto nikdy neopustí náš výrobní závod.Vůně procházejí externím testováním spotřebitelských komisí za účelem zjištění preferencí spotřebitelů.Safe Core™ Technology Společnost Candle-lite zaujímá vedoucí postavení v oboru díky vývoji a realizaci Safe Core ™ Technology.
  Tato technologie umožňuje optimální emisi vůně po celou dobu životnosti svíčky a poskytuje klíčové bezpečnostní prvky.Safe Core™ Technology používá pevné, komprimované jádro z vonného vosku, vložené do středu svíčky plněné do skla tak, aby došlo ke správnému vystředění knotu. Vystředěný knot zajišťuje, aby se plamen nedostal do blízkého kontaktu s bočními stěnami nádobky, čímž se snižuje možnost poškození.

Showing 1 - 24 of 29 items