KIS Logico High Cabinet View larger

KIS Logico High Cabinet

009634BLGL

New product

Vysoká skříň Logico Cabinet má rozměry 45,00 x 65,00 x 182,00 disponuje čtyřmi nastavitelnými policemi a malými rozměry. Je ideální pro organizaci věcí v garáži, dílně nebo skladu. Skříň je odolná vůči nečistotám, vlhkosti i opotřebení. Jednoduchá montáž a možnost uzamknutí vás jistě také potěší.

More details

Skladem: 7 Ks

By buying this product you can collect up to 227 loyalty points. Your cart will total 227 points that can be converted into a voucher of 68,10 Kč.


2 279,00 Kč tax incl.

Add to wishlist

More info

Skříň Logico High Cabinet je vyrobena z odolného materiálu a stojí na pevných nožičkách. Dveře mají velké madlo pro pohodlné uchopení a ty je možné zabezpečit visacím zámkem. Pro tento účel jsou na dveřích pevná oka. Disponuje čtyřmi výškově nastavitelnými policemi pro vysoký komfort ukládání věcí. Odolné vůči nečistotám, vlhkosti a opotřebení. Obsahuje systém pro uchycení dalších skříní této řady. Tuto plastovou odolnou skříň můžete využít ve svém sklepě, garáži, dílně, nebo ji můžete postavit i v exteriéru jako je zahrada, veranda nebo jiné místo. Jistě oceníte velmi jednoduchou a rychlou montáž, kterou zvládne takřka každý. Základní vlastnosti Rozměry: 45,00 x 65,00 x 182,00 cm Počet polic: 4 ks Nosnost police 15 kg Proč koupit Logico High Cabinet Koupí této skříně získáte úložné prostory jak v interiéru tak i exteriéru, Velmi snadno ji sestavíte, a díky variabilním policím přizpůsobíte svým potřebám. Skříň můžete uzamknout. Odolný plast zajistí dlouhou životnost.

30 other products in the same category: